Wykonaj tylko 5 kroków, aby uzyskać brodę w stylu Drake'a

/

Czy widziałeś styl zarostu Drake'a?
Co to znaczy podążać za osobowością, może sobie uświadomić tylko prawdziwy fan. Zapytaj go, a poda Ci sto powodów. Czy jest to Johnny Depp z Piratów z Karaibów, czy Kratos ze świata gier, inspiracja jest słowem, które działa najczęściej.


Obecnie panuje trend naśladowania piosenkarzy, gwiazd filmowych, postaci z gier i cosplayingu anime. Nie jest to wcale złe. Raczej jeśli to lubisz i chcesz być taki jak oni, jesteś artystą. Jesteś artystą, który tworzy sztukę rozwoju osobowości.


Pozwól nam, pomóc Ci w tej szlachetnej pracy. Drake, popularny piosenkarz rapowy, sprawia, że każdy czuje jego wersy z głębi serca. Uczy wielu fanów jak być pewnym siebie i pozytywnym dzięki swoim słowom i tekstom. Z pewnością taka inspirująca postać będzie wielbiona przez wielu.

Czy chcesz mieć Drake Beard Style

dla siebie? W takim razie witamy na naszej stronie. Tutaj będziesz miał wszystko, począwszy od przewodnika po brodzie Drake'a do jej utrzymania. Poczekaj na koniec, dodatkowy bonus czeka na Ciebie.

Spis treści

 • Kim jest Drake?
 • Czy broda Drake jest idealna dla Ciebie?
 • Dlaczego musisz spróbować brody Drake'a?
 • Jak uzyskać styl brody Drake'a?
 • Krok 1: Daj swojej brodzie czas na zapuszczenie.
  • Krok 2: Pracuj nad krawędziami
  • Krok-3: Popracuj nad linią wąsów
  • Krok-4: Wykończenie linii
  • Krok-5: Dodaj czarny barwnik
 • Jakie są najlepsze stylizacje brody Drake'a?
  • Tylko bokobrody
  • Krótka broda i krótkie włosy
  • Gęsta i długa broda
 • Podsumowanie


Kim jest Drake?


Drake jest znanym artystą Rap z Kanady. Muzyka może poruszyć nasze serce, tak samo jak muzycy. Znam osoby, które podziwiają niektórych muzyków jak Boga. Jeśli Drake zajął takie miejsce w Twoim sercu, to pewne jest, że chcesz być taki jak on.


Kopiowanie czyjejś osobowości jest dość trudne. Ale można być jak on, nabywając wygląd jak on. Jedyną rzeczą, którą możesz od niego skopiować jest broda.


Teraz możesz zadać nam pytanie: Drake ma kilka stylów brody. Który z nich skopiować? Który z nich będzie odpowiedni dla naszego wyglądu? W tym tkwi szkopuł. Chociaż Drake ma kilka stylów zarostu, ma jeden unikalny. To jego charakterystyczny wygląd. Oto on.


Czy broda Drake'a jest idealna dla Ciebie?

Styl brody Drake'a


Czy wiesz, że broda Drake może być zrobiona na każdym? Tak, ponieważ jej tekstura jest prosta. A ponieważ nie jest zbyt gruba, nie sprawi Ci żadnych problemów. W ciągu kilku dni, można mieć Drake Beard Style. Ale zanim przejdziemy do omówienia 5 kroków, zobaczmy, jakie są unikalne cechy brody Drake.


⦁ Broda Drake'a jest czarna.
⦁ Jest to broda o długości zaledwie 0,5 cala.
⦁ Miejsce styku wąsów i brody jest niesamowicie wykończone.

⦁ W pobliżu ucha, staje się gładka, delikatna, przypominająca włos.
⦁ Broda nie jest tak gęsta.


Dlaczego musisz spróbować brody Drake?


Jednak po przeprowadzeniu kilku badań, możemy z łatwością stwierdzić, że Drake Beard jest najłatwiejszym do wykonania stylem zarostu. Polecam Ci ją wypróbować przynajmniej raz, ponieważ-⦁
Nie musisz zapuszczać brody przez kilka tygodni. W ciągu 10 dni możesz mieć rezultaty.
⦁ Jeśli masz długą brodę, wykonując mały krok, możesz mieć brodę Drake'a.
⦁ Wspaniałym faktem dotyczącym brody Drake jest to, że będziesz wyglądał wspaniale, kiedy będziesz się uśmiechał.
Więc, przygotuj się ludzie, aby poznać 5 prostych kroków do osiągnięcia stylu Drake Beard.
Jak uzyskać styl Drake Beard?

Wykonaj te proste kroki, aby uzyskać styl brody Drake'a!

Krok 1: Daj swojej brodzie czas na wzrost


W tym momencie jedna z Twoich wątpliwości zostanie rozwiana. Zacznijmy od podstaw. Załóżmy, że zgoliłeś brodę w ciągu zaledwie kilku dni i masz czystą twarz. Pozwól więc swojej brodzie rosnąć przez kilka dni. Jeśli będziesz kontynuował zdrową dietę, taką jak wołowina, marchew, sałata, jajka, orzechy i inne, zarost urośnie w ciągu 10 dni.


Chociaż wzrost brody zależy od człowieka do człowieka. Ale możesz katalizować go szybciej dla swojego koktajlu. Spraw, by miała ona co najmniej 0,5 cala.


Ci, którzy mają kręconą brodę, muszą mieć z tym problem. Nie martw się, upewnij się tylko, że twoja broda pokrywa dolną część brody odpowiednimi włoskami.


Jeżeli masz już długą brodę, taką jak Dan Bilzerian, musisz ją przyciąć. Jeśli jednak chcesz mieć brodę w stylu mieszanym, możesz pozwolić jej być. Weź trymer i ustaw go na numer 1. Następnie przejedź po całej brodzie. Upewnij się tylko, że masz dobrze wyrośniętą brodę do tych czynności. W ten sposób pierwszy krok został wykonany.


Krok 2: Popracuj nad krawędziami

Rozpocznijmy nasz program pielęgnacyjny. Powinnaś zacząć od krawędzi. Najpierw nałóż trochę żelu do golenia na krawędzie dekoltu.

Dorosły mężczyzna rasy kaukaskiej sprawdzający linię włosów.Problemy z wypadaniem włosów


Weź maszynkę do golenia i nadaj jej ostry wygląd. Upewnij się, że prowadzisz ją od lewej dolnej szczęki do prawej dolnej szczęki.


Następnie nałóż żel do golenia w okolicach uszu, po obu stronach. Ostrożnie i ostro przesuwaj maszynkę. To bardzo wrażliwy obszar.

Weź żyletkę do górnej części ucha. Upewnij się, że ta część jest gładko zakończona włosami.


Możesz użyć trymera w tym miejscu, aby odpowiednio wymieszać włoski. Mieszanie jest konieczne, aby uzyskać doskonały wygląd. Jeśli nie potrafisz sobie pomóc, poproś kogoś, aby zrobił to za Ciebie.


Krok 3: Popracuj nad linią wąsów


To ostatni etap pracy nad doskonałą fryzurą jak u Drake'a. Miej w pogotowiu trymer i maszynkę do golenia. Upewnij się, że znajdujesz się przed lustrem, które odpowiednio oświetla Twoją twarz.

Dla ułatwienia, wykonaj linię lekkiej fali aż do końca wąsów. Narysuj linię pomiędzy obydwoma bokobrodami. Niezależnie od tego, czy linie te są dokładne, czy też nie, sprawdź je dokładnie, patrząc w lustro.

Teraz pozwól trymerowi wykonać resztę pracy. Wytnij dodatkowe włoski z linii. Jeśli coś zostanie, pozwól maszynce do golenia je usunąć.


Podczas wykonywania powyższych czynności, pozwól, aby wspólna część wąsów i brody pozostała. Omówimy to później. Zanim to nastąpi, musimy zadbać o Twoje wąsy.

Weź nożyczki i nadaj kształt swoim wąsom. Możesz wypróbować dowolny kształt wąsów, ale nadanie im kształtu pudełka będzie idealne, aby uzyskać strukturę przypominającą drake. Upewnij się, że włoski wąsów są skierowane w dół.


Krok-4: Linia wykańczająca

Kiedy pracujesz nad wykończeniem wąsów i brody, musisz być ostrożny. Jak widać na zdjęciu, spotyka się to z trudnym, ale gładkim wykończeniem. Po prostu trzymaj nożyczki i nadaj wszystkim włosom podobną wysokość.


Następnie weź maszynkę do golenia lub trymer i nadaj mu kształt litery "V" pochylonej w pobliżu ust. Aby uzyskać taki sam styl zarostu jak Drake, możesz usunąć kilka włosów poniżej dolnej wargi.

Teraz, jeśli coś pozostaje niezmienione lub szorstkie, po prostu zrób to sam. Jak wszystko się skończy, umyj brodę szamponem do brody. Następnie nie zapomnij nałożyć odżywki do brody, aby nadać jej połysk.


Krok 5: Dodanie czarnego barwnika


Cechą szczególną brody Drake'a jest to, że jest czarna. Musisz dodać odpowiednią ilość czarnego barwnika na całej brodzie. Umyj ją wodą przed i po zabiegu. Można jednak dokonywać modyfikacji w zależności od osobistych potrzeb.


Domyślam się, że już prawie masz styl Drake Beard Style. Oto sugestia dla Ciebie. Proponuję skopiować dokładny Styl Brody Drake'a , nie tylko brodę, ale i fryzurę. Dlaczego? Jako fan, byłoby lepiej dla Ciebie, gdybyś skopiował ten sam wygląd, co on.

To, co obiecałem Ci na początku, że dam Ci jeden bonus. To jest tutaj. W tym bonusie dam Ci kilka przykładów, w których możesz wyglądać jak Drake.


Jakie są najlepsze fryzury Drake'a?

Tylko bokobrody

Zgol całą brodę, zachowaj tylko bokobrody. Upewnij się, że pozwalasz włosom na głowie rosnąć drastycznie.


Krótka broda i krótkie włosy

- Jest to styl klasyczny. Będzie pasował każdemu. Broda będzie taka sama jak wspomniana, ale jej gęstość będzie bardzo mała. Ponownie, głowa musi mieć mało gęste włosy, ale nie za długie.

Gęsta i długa broda

- To bardzo proste, po prostu pozwól swojej brodzie urosnąć o kilka centymetrów. W tym przypadku musisz zapuścić włosy tak samo gęste jak broda. Teraz, możesz zrobić taką samą fryzurę jak Drake. Zgol boki głowy zbyt nisko.

To są niektóre style, które będą pasować do Ciebie na pewno. Teraz na koniec powtarzam, że możesz robić co chcesz. Twój zmodyfikowany styl z brodą Drake będzie dobry i godny docenienia. Jednak styl Drake ma swój styl podpisu z wyżej wymienionymi faktami. Reszta zależy od Ciebie.

Jeśli interesują Cię długie brody, sprawdź styl drwala lub kaczego ogona.


Wnioski


Mam nadzieję, że spodoba Ci się mój przewodnik po stylizacji brody Drake'a. Niezależnie od tego czy chcesz zaimponować dziewczynie czy przyjaciołom, Twoja osobowość, Twój styl, Twój uśmiech będą ostatnią odpowiedzią. Mając brodę w stylu drake'a po prostu popchniesz ją trochę do przodu.


Nie zapominaj o pielęgnacji brody olejkiem do brody, szamponem do brody i odżywką do brody. Pozwól też czasem na rozczesywanie. 5 tygodni, 5 kroków i 5 minut pielęgnacji może sprawić, że będziesz wyglądać tak samo jak Drake.