Która z 3 stylizacji brody Thor będzie dla Ciebie najlepsza?

/

"3 style brody? Ale ja znam tylko jeden styl brody Thora. Skąd się wzięły te dwa dodatkowe? "Czy masz to samo pytanie w głowie? Zanim zabrałem się za ten artykuł, przeprowadziłem małe badania na temat Thor Beard Style, aby wiedzieć, o czym myślą inni.

Z należytym szacunkiem dla innych właścicieli stron, znalazłem tylko jeden błąd. Większość z nich mówi o stylu brody z "Thora" i "Thor: The Dark World". Ale jako fan Marvela, nie mogę tego tolerować. A co z innymi stylami brody Thora z "Thor: Ragnarok", "Avengers Infinity War" i "Avengers End Game"?

Zgodzisz się z moimi słowami, jeśli jesteś prawdziwym Fanem Marvela. W sumie trzy style brody zostały zauważone do tej pory. Teraz, bez wątpienia, wszystkie te trzy style są niesamowite. Każdy z nich jest inny, niosąc klasę z innego wymiaru. Tutaj w tym artykule, będziesz miał przewodnik krok po kroku wszystkich trzech Thor Style brody.

Ale najpierw dowiedzmy się, kim jest Thor, na wypadek, gdybyś nie znał tego kolegi.

Spis treści

 • Kim jest Thor?
 • Czy każdy może mieć brodę w stylu Thora?
  • 1. Klasyczny styl zarostu Thora
  • 2. Macho Thor Beard Style
  • 3. Bujna, gęsta i długa broda Thor
 • Jak uzyskać styl brody Thora? Przewodnik krok po kroku:
  • 1. Stosuj zdrową dietę przez całe tygodnie
  • 2. Nadaj swojej brodzie kształt brody Thora
 • 3. Pozwól na szczotkę, olejek i odżywki
 • Zakończenie

Kim jest Thor?

Thor to bóg grzmotów. Według mitologii greckiej, bóg grzmotów jest odważny, potężny i ma oszałamiającą zdolność do kontrolowania świata. Komiksy Marvela, stworzone przez Stana Lee, też mają swojego Thora.

Ten Thor ma wszystkie zdolności greckiego boga piorunów, ale ostatecznie przywiązuje się do niektórych Ziemian. W ten sposób stał się częścią Avengers, których głównym motywem jest ratowanie ziemi. Jeden z popularnych aktorów Hollywood, pan Chris Hemsworth jest człowiekiem, który wcielił się w rolę Boga Gromu.

Tak więc, gdy ktoś pyta, jak może mieć Thor Beard Style, on rzeczywiście chce Chris Hemsworth Beard Style. Nie martw się, mam właściwą odpowiedź dla Ciebie. Ale zanim to nastąpi, bardzo ważna dyskusja na temat wyglądu została wykonana tutaj.

Czy każdy może mieć Thor Beard Style?

Posiadanie Thor Be ard Style nie jest tutaj pytaniem. Każdy może ją mieć. Ale czy będzie dobrze wyglądać na Tobie? A co z kształtem twarzy? Jestem profesjonalnym stylistą zarostu i wiem, że wszystko jest dla dobrego wyglądu. Dlatego posiadanie bezsensownej brody na arbitralnie wybranej twarzy może zrujnować Twoją osobowość.

Więc co robić?

Nie martw się, mam dla Ciebie odpowiedź. Możesz mieć brodę w stylu Thor Beard odpowiednio do swojej twarzy. Dlatego właśnie wymieniłem te trzy style zarostu na początku. Przyjrzyjmy się, jakie to są style zarostu.

1. Klasyczny styl Thora

Z pewnością jest to klasyczny styl brody, dzięki któremu znamy Thora. Ta koncepcja pochodzi z filmu Thor i Thor mroczny świat. Zróbmy krótki opis tego stylu zarostu.

Ta broda nie jest wcale gruba. Ale wygląda doskonale. Gładkie wykończenie wąsów i brody sprawia, że twarz jest pełna blasku. Bokobrody są lekko przycięte. Zarost na policzku jest oddalony od jabłka Adama.

Doskonale pasuje do kwadratowych i lekko owalnych kształtów twarzy. Styl brody musi być dopasowany do koloru włosów. W przypadku Thora jest to kolor złoto-żółty.

2. Macho Thor Beard Style

Ta macho broda Thora została zauważona w filmach Ragnarok i Infinity war. Ci, którzy oglądali Infinity War, wejście Thora do Wakandy musiało wywrzeć na was ogromny wpływ. Czy chcesz przegapić okazję, aby mieć ten sam nastrój? Chyba nie!

Więc możesz skopiować ten styl brody. Dla Ciebie, bez względu na to, jaki masz kształt. Ponieważ jest to dość krzaczasta broda i ma szeroki zarost w okolicy jabłka Adama.

Ta stylizacja brody nie zależy od kształtu twarzy. Ale wygląda dobrze przy kwadratowym i owalnym kształcie twarzy.Widziałeś styl zarostu PewDiePie?

3. Bujna, gęsta i długa broda w stylu Thora

Ta stylizacja brody została stworzona na potrzeby "Avengers End Game". Możesz łatwo odróżnić tę brodę od innych Thor Beard Style. Teraz możesz zadać mi pytanie. Broda Thora w End Game urosła, ponieważ nie ma on nic do roboty. Je, śpi, je i śpi. Dlatego zrobił sobie taką brodę.

Zgadzam się z tobą. Ale czy w przypadku tej brody też brakuje Ci klasy? Nawet ona została wyhodowana przez siedzenie w domu i przy przypadkowej pielęgnacji była dobrze utrzymana.

Najlepsze w tym stylu brody jest to, że każdy może ją mieć. Tak, dobrze przeczytałeś. Ten styl zarostu obejmuje prawie całą twarz. Tak więc, czy masz okrągłą twarz, czy jakikolwiek inny kształt, ten styl Thor Beard Style zapewni Ci niesamowity, boski wygląd.

Dowiedzmy się, jak możesz mieć taki styl brody dla siebie.

Jak uzyskać styl brody Thor? Przewodnik krok po kroku:

Wykonaj tylko te 3 kroki, aby mieć idealną stylizację brody Thor.

1. Stosuj zdrową dietę przez kilka tygodni

Musisz zapuścić brodę do pewnej długości. Zdrowy organizm potrzebuje zaledwie 20 dni, by wyhodować brodę o długości 0,5 cala. Możesz to zwiększyć, stosując dwie metody. Nawet rdzenni Amerykanie potrafią zapuścić brodę.

 1. Musisz się zdrowo odżywiać. Miej dobrą tabelę żywieniową z keratyną, białkami, witaminą E, witaminą C, witaminą B12, B5, B6 i biotyną. Unikaj fast foodów i żywności z dużą zawartością oleju.
 2. Wykonuj regularnie masaże twarzy. Jeśli jesteś zbyt zajęta, aby zainwestować w to czas, po prostu wpuść do ust gumę do żucia. To pomoże.

Aby uzyskać klasyczną brodę Thor i styl Macho Beard, musisz zapuścić brodę na długość od 0,5 do 1 cala. W przypadku bujnej, gęstej i długiej brody musisz zapuścić brodę do 2 cali lub więcej.

2. Nadaj swojej brodzie kształt brody Thora

Tutaj zaczyna się twoje ostatnie zadanie. Upewnij się, że masz przy sobie maszynkę do golenia, trymer i nożyczki. Zobaczmy dla każdego stylu brody

 • Klasyczna broda Thora

Jak tylko będziesz miał 0,5 cala długości brody, czas na działanie. Weź przed sobą lustro i ustaw odpowiednie oświetlenie, aby Twoja twarz była wyraźna.

Teraz weź trymer i ustaw go na 1 (w zależności od grubości brody). Uruchom go na bokobrodach. Upewnij się, że Twoje bokobrody mają krótszy zarost niż obszar brody.

Przebiegnij maszynką o ostrych krawędziach wzdłuż dekoltu. Upewnij się, że styka się ona z włosami na głowie i jest precyzyjnie wykończona.

W przypadku tej fryzury, linia brody od ucha do wąsów musi mieć co najmniej 1 cal przerwy od jabłka Adama. Najpierw przycinaj, a następnie przystrzygaj maszynką, aby uzyskać perfekcyjne wykończenie.

Nadszedł czas na pracę z wąsami. Upewnij się, że masz wąsy w kształcie zamkniętej skrzynki. W tym przypadku, gęstość wąsów i gęstość brody muszą być takie same.

Przy dolnej wardze musisz przyciąć swoje wąsy typu "box". Jak widać na zdjęciu, podbródek musi zawierać trochę gęstych włosów. Inne obszary muszą zostać wyeliminowane. Lekkie włoski w tych miejscach nie będą stanowiły problemu. Do tej czynności użyj trymera.

 • Broda w stylu "Macho Thor

Ta stylizacja brody w stylu macho jest łatwa do wykonania. Pierwszy krok będzie taki sam, jak w przypadku klasycznej, sygnowanej stylizacji brody. Lekkie, gęste i krótsze włosy na policzkach i stosunkowo gęste na podbródku.

Nie musisz przycinać włosów przy dekolcie. Upewnij się jednak, że włosy dokładnie pokrywają się z włosami na głowie.

Obszar pomiędzy bokobrodami a wąsami, musi być lekko owłosiony. Odstęp między linią brody a jabłkiem Adama musi wynosić 1 cm.

Przy dolnej wardze, ponownie należy wykonać czyste cięcie. Nie trzeba jednak nadawać jej odpowiedniego wykończenia. Dzięki temu uzyskasz olśniewający męski wygląd.

 • Gęsta i gęsta długa broda

To najpopularniejsza fryzura po Endgame. Aby zwiększyć zarost o 2-3 cale lub więcej, musisz poczekać kilka miesięcy. Jednak szybkie metody pomogą Ci ją szybciej zapuścić.

Tutaj nie musisz dbać o dekolt i bokobrody. Wystarczy jedna rzecz do zrobienia. Upewnij się, że Twój zarost jest gęsty i zwarty na całej twarzy2.

Nadaj gładkie wykończenie w miejscu, gdzie broda styka się z włosami głowy. To samo dotyczy wykończenia wąsów.

Zaczynając od ucha i kończąc na wąsach, płynnie przesuwaj trymer, aby uzyskać odpowiednią, czystą linię zarostu. Możesz też użyć maszynki do golenia.

Poniżej wargi, ponownie musisz wykonać czyste, okrągłe cięcie. Postaraj się, aby było ono jak najostrzejsze.

Po zakończeniu każdego z tych trzech etapów stylizacji brody Thor, pozwól nożyczkom przyciąć dodatkowe, wyskakujące tu i ówdzie włoski.

3. Szczotka, olejek i odżywka

Skoro masz już brodę, musisz ją utrzymać przez długi czas. Pozwól na szczotkę, aby prawidłowo rozczesać swoją brodę. Jest to ważne szczególnie w ostatnim przypadku.

Aby Twoja broda była mocna, musisz nałożyć na nią olejek. Włącz go do codziennej rutyny.

Myj brodę co najmniej raz w tygodniu. Możesz też stosować szampon do brody. Ale nie zapomnij o odżywce do brody, ponieważ potrzebuje ona nawilżenia.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że wyjaśniłem ci moje punkty. Mnóstwo ludzi już próbowało tej metody, aby uzyskać wyniki. Oni są zadowoleni. Mam nadzieję, że Ty też będziesz. Wybierz najpierw jeden styl brody, a następnie postępuj zgodnie z metodami, aby uzyskać boski wygląd Boga Gromu.

Przeczytaj też: Jak zapuścić stylową brodę jak Kratos