23 krótkie fryzury dla kręconych włosów

/

Loki i krótkie fryzury są jak dynia i przyprawy, Netflix i chill, bluzy z kapturem i legginsy - rozumiesz.

Loki ożywiają krótkie włosy. Dzięki swojej naturalnej objętości, loki mogą być stylizowane na wiele sposobów. Od boba po buzz cut, od pixie po fryzury shaggy, loki nadają krótkim fryzurom tak wiele uniwersalności. Krótkie fryzury dla kręconych włosów może również pomóc utrzymać naturalne loki zdrowsze, jak loki mogą być bardziej podatne na złamania i podcinanie martwych końcówek będzie zapobiegać loki z uczucie i wygląd obciążony.

Gdy loki są zdrowe, są sprężyste i mocne, dzięki czemu prawie każda fryzura wygląda dobrze.

Zatem, dla wszystkich dziewczyn o kręconych włosach, jeżeli jesteś gotowa na krótką fryzurę, mamy kilka propozycji. Jeżeli jesteś jedną z tych szczęściar, które już odkryły, że krótkie kręcone włosy nie są dla nich obojętne, skorzystaj z poniższej listy jako inspiracji do kolejnego cięcia.

Oto 23 krótkie fryzury dla kręconych włosów.

1. Krótkie warstwy

Warstwy nie są zarezerwowane tylko dla długich włosów. W przypadku włosów kręconych, warstwy mogą stworzyć perfekcyjną oprawę twarzy. Warstwy, które współgrają z Twoimi lokami, pomagają również stworzyć bardziej teksturowany wygląd, a w zależności od rodzaju loków i tego, jak krótkie chcesz mieć włosy - możliwości są nieograniczone.

2. Curly Pixie Cut

Ostateczny krótka fryzura - przyznamy, że jest to piękno dla kręcone lub proste włosy. Mimo, że jest to bardzo krótka fryzura, istnieje tak wiele sposobów na noszenie i styl pixie można zrobić to działa dla swojego stylu i loki.

3. Kręcone grzywki

Odejdź od tępych grzywek, loki to piękne grzywki - a jeśli chcesz uzyskać bardziej ostry wygląd grzywki, możesz ją łatwo wyprostować, aby ją urozmaicić. Krótkie, kręcone grzywki pasują do większości fryzur z krótkimi, kręconymi włosami i nie stanowią kłopotliwego etapu odrastania pomiędzy kolejnymi cięciami, ponieważ loki tworzą uniwersalną strukturę, gdy odrastają. Jeśli chcesz iść na grzywki, ale nie są w zobowiązanie do cięcia ich, spróbuj clip in grzywki.

4. Zakręcony bob

Dla dziewczyn o naturalnych włosach, naturalny skręt jest zawsze świetnym pomysłem. To pomaga chronić włosy przed utratą wilgoci i może pomóc wydłużyć włosy, gdy skręty są wyjęte. Istnieje również mnóstwo sposobów na stylizację skrętu, w tym bardzo lubiany bob.

5. Kręcony Mohawk

Loki na górze i więcej szczegółów po bokach? Z tym wyglądem będziesz zwracać na siebie uwagę pod każdym kątem. Fryzura mohawk, zwłaszcza dla kobiet, przybrała na przestrzeni lat tak wiele różnych stylów, że uwielbiamy dodawać do niej kobiecy akcent z odrobiną stylowej rebelii.

6. Afro

W przypadku włosów kręconych, kędzierzawych i mocno skręconych, afro stanowi piękny i mocny akcent. Afro może być stylizowane na wiele sposobów, w zależności od długości i długości Twoich loków. Ważne jest, aby utrzymywać włosy nawilżone, aby w pełni wykorzystać możliwości tej fryzury.

7. Kręcone fauxhawk z podcięciem

Podcięcie jest coraz bardziej popularne na przestrzeni lat, dla długich, krótkich, prostych i kręconych włosów. Jest to fryzura nowoczesna, zadziorna i bardzo dobrze komponuje się z włosami kręconymi. Współpracując ze stylistą, zgol lub zetnij podcięcie w sposób, który będzie pasował do Twojego stylu noszenia włosów - z przedziałkiem z boku lub prosto na środku głowy, pamiętaj o tym, jak układasz włosy na co dzień i jak bardzo chcesz mieć podcięcie.

Koncentrując objętość loków na górze i z przodu głowy, przy jednoczesnym zachowaniu krótkich boków, łatwo jest stworzyć wygląd curly fauxhawk.

8. Strzyżenie i kolor

Wytnij swoje loki i dodać więcej wymiaru z kolorem wyboru - oczywiście dobre dla wszystkich fryzur, ale upewnij się, aby dać włosy dodatkowe odżywki, jak zabiegi kolor może spowodować uszkodzenie. Pamiętaj, aby używać produktów przeznaczonych do włosów farbowanych zbyt więc pigmenty pozostają w dłużej.

9. Lob

Długi bob zawsze był świetny dla tych, którzy chcą iść krótko, ale nie za krótko. Lobs może przyjąć różne długości i wygląd w zależności od rodzaju loków. Pobaw się różnymi długościami i spraw, by lob stał się Twoim własnym.

10. Krótko i swobodnie

Włosy kręcone mają różnorodną strukturę, niektóre z nich mają ciasne loki, takie jak ringlets, inne grube wałki, ciasne spirale lub luźne, długie loki. Podoba nam się pomysł zwężania luźnych loków lub fal, aby uzyskać dłuższy wygląd z przodu lub z boku, w zależności od preferencji stylu.

11. Górna warstwa

Zwróć uwagę na loki na czubku głowy. Zazwyczaj są one bardziej zwarte, a warstwowe ułożenie ich na czubku głowy na pewno doda Ci sprężystości.

12. Krótkie i zmierzwione

Podczas gdy niektóre dziewczyny muszą suszyć włosy i układać je za pomocą lokówki, aby uzyskać efekt zmierzwionych, plażowych fal - dziewczyny o włosach falowanych i kręconych mogą to zrobić naturalnie. Ścinanie zmierzwionych warstw może wyglądać zwiewnie i zabawnie. Technika ta może być również wykorzystana do stworzenia krótkiej fryzury typu shaggy.

13. Stożkowe loki

Stożkowe cięcia są świetnym rozwiązaniem dla krótkich, kręconych włosów. Stożkowe cięcia pomagają stworzyć warstwowy wygląd, który będzie pasował do Twoich marzeń o fryzurze. W zależności od tego, jak szybko rosną Twoje włosy, częstsze przycinanie może być konieczne, aby zachować pożądany kształt.

14. Big ringlet love

Utrzymanie włosów nawilżonych i dobrze odżywionych pozwala zachować zdrowe i gęste loki. Czasami cięcie, aby pozbyć się zniszczonych końcówek jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby odtworzyć swoje loki i ringlets do najzdrowszego poziomu.

15. Razor bob

Termin "brzytwa" może kojarzyć się z ostrymi, prostymi włosami, ale nie w tym przypadku. Ten bardzo krótki crop nadal pokazuje fale i loki, a dodanie torebek? Très chic! Mieszanka nostalgicznego wyglądu z kobiecym akcentem, to świetna krótka fryzura dla fal lub loków.

16. Faliste pixie

Ponieważ nie ma dwóch takich samych typów loków, pixie nie musi być takie samo - zwłaszcza jeśli chodzi o włosy kręcone. Piękno fryzury pixie polega na tym, że może być ona tak krótka lub przycięta blisko głowy, jak tylko zechcesz. Jest to szczególnie dobre dla kręconych włosów, ponieważ dodaje więcej wymiaru i kształtu do stylu pixie.

17. Mohawk i podcięcie

Dlaczego jeden styl ma mieć całą zabawę? Strzyżenie łączące w sobie najlepsze cechy obu stylów, a loki dodają tylko czegoś ekstra. Bawiąc się maszynkami, możesz dodać jeszcze więcej szczegółów do części fryzury z podcięciem.

18. Gęsty Lob

Masz gęste, kręcone włosy? Pozwól swoim lokom być swobodnymi. Objętość fryzury Lob z dużymi lokami i gęstymi włosami to piękny, pełny wygląd. Przedzielone na środku lub z boku, grube loki w lobie dodadzą Ci objętości. Podoba nam się także fryzura z półkucykiem, która może być czymś zupełnie innym.

19. Falowany bob

Widziałyśmy już fryzury falowane, widziałyśmy cieniowane, ale ten tępy bob z falowanymi włosami? Po prostu oszałamiający. Tekstura i wyrazistość - wszystko w jednym.

20. Okrągłe cięcie typu ringlet

Ringlet to świetna propozycja na grzywkę i okrągłe cięcie, w którym loki wyglądają niemalże równo dookoła. Jest to świetna krótka fryzura dla bardziej zwartych loków, a dodanie koloru, np. pasemek, nadaje fryzurze wymiar.

21. Krótkie i pełne objętości

Ujarzmij objętość swoich loków dzięki krótkiej fryzurze, która pozwala im swobodnie opadać. Kształt krótkich fryzur dla kręconych włosów może wyglądać inaczej u każdego, ale możesz nadać mu swój własny charakter, jeśli znajdziesz fryzurę, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

22. Wave the details

Dlaczego to właśnie podcięcia mają być powodem do radości? Golenie z boku z motywem, który można pokazać lub przykryć falującym cięciem to świetny sposób na urozmaicenie stylizacji. Na wierzchu trochę biznesu, pod spodem impreza.

23. Curl Crop

Cięcie typu crop podkreśla loki i może również ładnie obramować twarz. To cięcie może być również uformowane w literę V z tyłu głowy, dzięki czemu włosy rosną i wyglądają na cieniowane.

Każda dziewczyna kręcone włosy ma rutynę, która działa dla nich, aby utrzymać loki tak, jak chcą, ale tylko dlatego, że masz kręcone włosy rutynę, która działa, nie oznacza, że trzeba trzymać się tej samej fryzury też. Piękno posiadania rutyny włosów w dół pat jest wiedząc, jak utrzymać włosy jego najzdrowsze, a zatem, co pozwala na eksperymentowanie z różnych cięć.

Masz kręcone włosy i nigdy nie zdecydowałaś się na krótką fryzurę? Może teraz nadszedł czas, aby spróbować. Masz kręcone włosy i zawsze ścinałaś je na krótko? Może nasza lista fryzur zainspiruje Cię do spróbowania czegoś nowego.