10 Najlepszych stylizacji brody Davida Beckhama

/

David Beckham, jak wszyscy wiecie, słynie nie tylko z niesamowitych umiejętności piłkarskich, ale także z modnych, a czasem dziwacznych fryzur i zarostu. Od samego początku jego kariery, David Beckham cieszy się niesłabnącą popularnością w środowisku brodaczy.

Trzeba przyznać, że David Beckham ma to szczęście, że jego symetryczna twarz pozwala mu na noszenie różnych fryzur, takich jak fajny zarost, dziwaczna kozia bródka, gęsta broda itp.

Nie ma wątpliwości, że wielu mężczyzn chciałoby mieć jedną z licznych bród Beckhama. Być może nie jest łatwo zrozumieć, który z nich będzie pasował do Ciebie, ale nie martw się, mamy Cię pod ręką!

Jeśli więc jesteś jednym z tych, którzy chcą wyglądać jak ikona mody, nie szukaj dalej!

W tym artykule omówimy style zarostu Davida Beckhama, aby pomóc Ci wybrać najlepszy z nich, idealne scenariusze do uprawiania takiego stylu i wiele więcej!

Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych stylów brody Beckhama, które warto mieć:

Spis treści

 • Zarost u Davida Beckhama
 • Ciężki zarost Beckhama
 • Hipster Beckham
 • Klasyczna broda Beckhama
 • Przycięta broda Davida Beckhama
 • Broda Beckham w stylu Boardroom
 • Gęsty zarost Beckham z przerwami
 • Gruby i zgrabny Beckham
 • Posiwiały Beckham
 • Kozia bródka Beckhama
 • Podsumowanie

Zarost u Davida Beckhama

Broda Beckhama z zarostem lub nazywana czasem 5 o'clock shadow to klasyk. Nie możesz się z nią pomylić! Wystarczy, że pozwolisz swojej brodzie rosnąć przez około pięć dni, a będziesz wyglądał jak Twój ulubiony były piłkarz!

Nie musisz używać żadnych olejków do brody ani innych akcesoriów kosmetycznych, ponieważ ta stylizacja brody Beckham nie wymaga zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Na szczęście ten typ zarostu pasuje do wszystkich kształtów i rozmiarów twarzy.

Tej fryzurze powinny towarzyszyć dobrze przycięte wąsy!

Broda Beckhama z gęstym zarostem

Kolejny styl zarostu na miarę wieków! Pasuje do wszystkich kształtów twarzy.

Aby uzyskać niechlujny i surowy wygląd Beckhama, pozwól swojej brodzie rosnąć przez około dziesięć dni, a po upływie tego czasu będziesz gotowy, by stać się kobiecym mężczyzną, tak jak Twoja ulubiona ikona! W rzeczywistości ten rodzaj zarostu pomaga podkreślić linię szczęki.

Ciężki zarost jest najbardziej preferowanym stylem w oczach płci przeciwnej, zwłaszcza w przypadku krótkotrwałych związków. Wnioski te opierają się na badaniach opublikowanych przez School of Psychology, University of Queensland, Brisbane, Queensland, Australia.

Hipster Beckham

Ten styl nie różni się zbytnio od ciężkiego zarostu i jest dość łatwy w utrzymaniu. Aby uzyskać wygląd hipstera, możesz zapuścić brodę nieco grubszą niż w przypadku wcześniej wspomnianego zarostu.

Jest to fryzura, która wymaga minimalnej pielęgnacji i stylizacji. Możesz uzyskać kompletny wygląd hipstera, nosząc okulary.

Klasyczna broda Beckhama

Mówiąc najprościej, wystarczy pozostawić brodę na dwa-trzy tygodnie, aby uzyskać swobodny i niewymagający wysiłku wygląd. Ten fajny styl to świetny sposób, aby pokazać światu, że jesteś wyluzowany, nonszalancki i spokojny.

Taka fryzura jest idealna na wakacje i spotkania z przyjaciółmi lub rodziną.

David Beckham przycięta broda

Ta stylizacja brody jest idealna dla mężczyzn, którzy lubią czysty wygląd. Aby uzyskać klasyczny i dopracowany wygląd, zapuszczaj brodę przez około dwa-trzy tygodnie (podobnie jak w przypadku fryzury klasycznej), starannie przycinaj brodę i formuj wąsy.

To wszystko! Teraz jesteś gotowy, aby wyglądać czysto i elegancko.

The Boardroom Beckham

Chociaż nasza ulubiona ikona mody nie jest pierwszą osobą, która przychodzi nam na myśl, gdy myślimy o profesjonalnym otoczeniu, to jednak od czasu do czasu nosi taką fryzurę.

Musisz zadbać o równomierną długość włosów dookoła głowy i brak odstających włosów na szyi. Teraz możesz iść do pracy, nie narażając się na zarzuty z powodu zarostu!

Gęsty Beckham z przerwami

Jeśli masz nieco kobiecą, okrągłą twarz lub słabo zarysowaną linię szczęki, możesz ukryć te "wady", zapuszczając gęstą brodę Beckhama z przerwami.

Zapuszczaj brodę przez długi czas, może półtora miesiąca lub dłużej, a następnie przytnij wszystkie włosy łączące brodę z wąsami, aby uzyskać ten styl Beckhama. Wymaga on jednak sporej ilości zabiegów pielęgnacyjnych.

Gęsta i gęsta broda Beckhama

Podobnie jak w poprzednim przypadku, zapuszczaj brodę przez długi czas, może półtora miesiąca lub dłużej, aby uzyskać coś w rodzaju stylu Beckhama jaskiniowca. Ten styl może również "zmaskulinizować" Twoją twarz.

Z pewnością nada Ci męski i surowy wygląd. Ten styl jest całkiem odpowiedni w sytuacji pandemii, kiedy spotkania towarzyskie są ograniczone do minimum. Możesz po prostu zrelaksować się w domu, nie martwiąc się o normy i zasady, które społeczeństwo ustanowiło.

siwiejący Beckham

Jeśli lubisz wygląd soli i pieprzu, to ten Beckham pasuje do Ciebie dobrze. Beckham nie jest już młodym chłopakiem. Stał się jednak ikoną dla starszych mężczyzn, na której można się wzorować.

Ten styl sprawi, że będziesz wyglądać mądrze i wyrafinowanie. Pokazuje również, że przyjąłeś starość z otwartymi ramionami i chcesz się nią pochwalić!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stylach zarostu Davida Beckhama, sprawdź style zarostu Ducktail, które dają Ci wiele możliwości wyboru.

Kozia bródka Beckhama

Jeśli nie możesz zapuścić pełnej brody, kozia bródka Davida Beckhama jest świetnym pomysłem na zarost. Wszystko czego wymaga to wąsy, trochę zarostu na brodzie i pod wargą.

Ta stylizacja to świetny sposób na ukrycie niedoskonałości, jakie pozostawia po sobie nierówna broda. Po prostu pozwól włosom rosnąć przez kilka tygodni, a następnie starannie je uformuj, aby uzyskać kozią bródkę Beckhama.

Ta kozia bródka nigdy nie wyjdzie z mody, ponieważ każdy z nas nosił ją przynajmniej raz w życiu.

Podsumowanie

David Beckham został uznany za jednego z najseksowniejszych mężczyzn na świecie. Nawet w wieku 45 lat nadal jest zdobywcą serc kobiet i idolem mężczyzn na całym świecie.

Wielu mężczyzn wciąż szuka u niego najnowszych trendów i stylów, nie tylko w modzie, ale także w stylizacji brody.

Widziałeś już fryzury na brodę typu Ducktail?

Na co więc czekasz! Wyciągnij grzebienie, trymery, olejki do brody i inne produkty kosmetyczne, aby wybrać najlepszy dla siebie styl!

Mamy nadzieję, że ten artykuł przybliżył Ci różne style zarostu Twojej ulubionej ikony. Powinieneś być gotowy do działania i nosić je, aby zaimponować kobietom i swoim rówieśnikom!

Czy widziałeś już fryzury na brodę typu Ducktail?