5 prostych kroków do uzyskania fryzury Mario Gomez.

/

Fryzura Mario Gomez to jedna z najładniejszych fryzur dla mężczyzn, ponieważ nadaje męski, wojskowy wygląd, który sprawia, że się wyróżniasz. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wykonać tę fryzurę, postępuj zgodnie z prostymi krokami opisanymi w tym artykule.

Możesz wykonać te kroki w domu, ale po uzyskaniu pomocy profesjonalnego fryzjera.

Kolejną niesamowitą rzeczą w tej fryzurze Mario Gomez jest to, że daje ona formalny i nieformalny wygląd, co oznacza, że jesteś gotowy na imprezy i biuro.

Ale czy znasz Mario Gomeza? Czytaj dalej, poznajmy go.

Spis treści

 • Kim jest Mario Gomez?
 • Fryzura Mario Gomez
 • Jak uzyskać fryzurę Mario Gomez?
 • 5 prostych kroków do stylizacji fryzury Mario Gomez
  • Krok 1: Dokładnie umyj włosy.
  • Krok 2: Suszenie włosów.
  • Krok 3: Przedziel włosy.
  • Krok 4: Nałóż lakier do włosów
  • Krok 5: Dodaj wykończenie
 • Produkty potrzebne do stworzenia fryzury Mario Gomez
 • Podsumowanie

Kim jest Mario Gomez?

Mario Gomez fryzuraMario Gomez

był wybitnym piłkarzem, który wyróżniał się w różnych klubach w Europie, takich jak Bayern Monachium, Fiorentina, Stuttgart i Besiktas. Na arenie międzynarodowej reprezentował Niemcy, kraj swojego urodzenia.

Gomez, jak powszechnie wiadomo, ma bardzo spokojne usposobienie na boisku, ale był bezwzględnym napastnikiem i strzelcem bramek. Miał liczne osiągnięcia w grze, z których większość piłkarzy będzie dumna, ale fani zapamiętają go przede wszystkim za jego wygląd.

Dlaczego?

Ponieważ jego wygląd był unikalny i bardzo atrakcyjny, dzięki czemu zyskał charakterystyczną fryzurę Mario Gomez, a do tego był dość przystojny i wysoki, jeśli można to dodać.

Fryzura Mario Gomez

Mario Gomez Slick Back HairstyleMario Gomez

to fryzura złożona, która łączy w sobie fryzury greaser, pompadour i slick back, tworząc ten wyjątkowy styl

.

Towarzyszy jej przedziałek po lewej stronie, który dla mnie jest wisienką na torcie.

Fryzura ta jest fajna dla osób o kwadratowym lub prostokątnym kształcie twarzy, ale odradzam ją osobom o okrągłym kształcie twarzy.

Fryzura Mario Gomez jest bardzo popularna wśród wojskowych ze względu na swój męski wygląd.

Jak ułożyć fryzurę Mario Gomez?

Musisz odwiedzić fryzjera lub przynajmniej profesjonalnego fryzjera, aby uzyskać tę konkretną fryzurę, jeśli nie masz jednego. Pokaż mu zdjęcie fryzury i zapytać, czy może wyciąć go dla Ciebie.

Fryzura nie jest tak skomplikowana, ale stylizacja jest wyjątkową częścią fryzury Mario Gomez.

Jakie kroki należy zatem podjąć, aby uzyskać taką fryzurę?

5 prostych kroków do stylizacji fryzury Mario Gomez

Mario Gomez Fryzura

Krok 1: Dokładnie umyj włosy.

Po wykonaniu odpowiedniej fryzury, kolejną czynnością jest umycie włosów przy użyciu odżywki. Następnie, możesz osuszyć włosy ręcznikiem i gdy są jeszcze wilgotne, nałożyć żel lub wosk. Upewnij się, że dobrze rozrobiłaś go rękoma, aby równomiernie się rozprowadził.

Krok 2: Suszenie włosów.

Prawidłowo wysusz włosy suszarką ręczną. Ustaw ją na wysoką temperaturę i niski przepływ powietrza, przesuwając ją do tyłu w przypadku górnej części włosów i w dół w przypadku boków.

Krok 3: Przedziel włosy.

Teraz oddziel oba boki od górnej części włosów. Używając grzebienia, rozczesz boki włosów w dół, a górę do tyłu. W trakcie czesania, susz włosy.

Krok 4: Nałóż lakier do włosów

To przedostatni krok, który jest bardzo ważny. Równomiernie spryskaj włosy lakierem i przeczesz górną partię włosów do tyłu, ale lekko na boki. Wysusz włosy, jednocześnie je zaczesując, aby uzyskać fryzurę w stylu Mario Gomez.

Krok 5: Dodaj kosmetyki wykończeniowe

Mario Gomez lubi dodawać dużo produktu do włosów, ale Ty możesz zdecydować się na dodanie mniejszej lub większej ilości. Im więcej produktu dodasz, tym cięższe staną się Twoje włosy. Po nałożeniu produktu, użyj swoich dłoni do pogłaskania włosów i ułóż je tak, by Cię uspokoić.

Produkty potrzebne do stworzenia fryzury Mario Gomez

- Pomada

Pomada pomaga utrzymać gładką fryzurę, którą stworzyłeś i utrzymać kształt, który stworzyłeś w nienaruszonym stanie. Ma kilka wspaniałych cech, które sprawiają, że bardzo poszukiwane wśród barberów, z których jeden jest jego właściwości rozpuszczalne w wodzie. Ta cecha sprawia, że łatwiej jest kliknąć off grzebień, który jest ogromny plus.

- Spray z solą morską

Sól morska w sprayu tworzy teksturę i pomaga kontrolować poziom gładkości włosów. Po dodaniu do włosów, zwiększa ich objętość.

- Matowe błoto

Pomoże Ci ono utrzymać fryzurę Mario Gomez przez cały dzień, a także odżywi Twoje włosy.

Wniosek:

Wykonanie fryzury Mario Gomez właśnie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze; możesz skorzystać z poniższych wskazówek i wystylizować ją samodzielnie.

Dzięki temu uzyskasz fantastyczny wygląd, którego tak bardzo pragniesz.

Na mojej stronie znajdziesz wiele innych fryzur, na wypadek gdybyś nie chciała już zadowolić się fryzurą Mario Gomez.