Fryzura Kylian Mbappe: Najlepsza fryzura na świecie

/

Jeśli chodzi o kultowe gwiazdy piłki nożnej i ich fryzury, na naszej stronie opisaliśmy już wszystkie najlepsze z nich. John Stones, Lionel Messi, Antoine Griezmann i wielu innych. Wyrównanie poziomu ich fryzur zajęło im wszystkim kilka lat.

Wraz z nimi popularność zdobywa fryzura Kyliana Mbappe. Zaskakująco, to nowe nazwisko, Kylian Mbappe, ze świata piłki nożnej, sprawia, że wszyscy trzymamy się ekranu, gdy piłka jest w jego nogach. Wiem, że wielu z Was ma pytania dotyczące fryzury Kylian Mbappe. Wszystkie z nich zostaną wyjaśnione w tym artykule.

Spis treści

 • Co jest ciekawego w fryzurze Kyliana Mbappe?
  • Krok 1: Górna i przednia część fryzury Kylian Mbappe.
  • Krok 2: zadbaj o boki
  • Krok 3: Przycinaj włosy z tyłu głowy.
  • Krok 4: Fryzura Kylian Mbappe (farbowanie włosów)
 • Podsumowanie

Co jest szczególnego w fryzurze Kyliana Mbappe?

Kylian Mbappe cięcieKylian

Mbappe zawsze był widziany w Buzzcut. Niewątpliwie, dla sportowców, Buzzcut jest prawdziwym skarbem. Nie tylko nadaje męski wygląd, ale także pomaga w utrzymaniu fryzury przez długi czas. Czy jesteś zainteresowany fryzurą buzz cut? W takim razie fryzura Kylian MBappe jest dla Ciebie idealna.

Jak już wspomnieliśmy, jest jeszcze coś, co wiąże się z fryzurą Mbappe. Co to jest? Zobaczmy.

 1. Przede wszystkim, fryzura Kylian Mbappe zawiera w sobie styl. Ogólnie rzecz biorąc, z fryzurą buzz cut nie ma wiele wspólnego. Jednak ten młody duch nie zawodzi.
 2. Można powiedzieć, że jego kształt twarzy mieści się w przedziale od okrągłego do owalnego. Znalezienie odpowiedniej fryzury jest trudne dla posiadaczy takich kształtów twarzy. Jednak ta fryzura Kyliana Mbappe będzie dla nich idealna.
 3. Dodawanie koloru do fryzur to jego specjalność. Często dodaje do nich biel. Nadaje mu to klasycznego charakteru. Dobrze sprawdzą się także czarne i blond fryzury.

Nie będzie żadnych pytań, jeśli pójdziesz do fryzjera i poprosisz go o zrobienie takiej fryzury. Chociaż buzz cut dla Kyliana Mbappe jest dość trudny, to jednak dobra ręka może go wykonać bezproblemowo. Porozmawiajmy jednak o tych, którzy próbują zrobić to samodzielnie.

Krok 1: Górna i przednia część fryzury Kylian Mbappe

Kylian Mbappe fryzuraCzy wiesz,

jaka jest różnica między innymi fryzurami typu buzz a Kylian Mbappe Buzzcut? Chodzi o gęstość włosów w zależności od części. Tak, to nadaje mu bardziej sportowy wygląd. Nie musisz zapuszczać długich włosów, jak w przypadku innych fryzur. Upewnij się, że ich długość mieści się w przedziale od 1 do 1,5 cala.

Weź trymer. Ułóż stabilnie rękę i przeciągnij ją najpierw po czole. Od jednej do drugiej strony, wykonaj ostre cięcie. Zachowaj prostą linię. Teraz przejedź trymerem w tym samym tempie przez całą czubek głowy.

Krok 2: Zadbaj o boki

W większości fryzur typu buzz cut, gęstość włosów pozostaje taka sama na całej głowie. Kylian ma jednak swój własny styl. Gęstość włosów po bokach jest u niego mniejsza niż na górze. Oto kilka kroków, które pozwolą Ci uzupełnić boki.

 • Kylian Mbappe.

Weź podkaszarkę i przeprowadź ją po bokach. Utrzymuj standard w najniższej pozycji. Dla wygody możesz zrobić wyimaginowaną linię podziału, aby oddzielić części głowy i boków.

Boki nie są jeszcze ukończone. Podczas wykonywania fryzury Kylian Mbappe, musisz mieć przy sobie maszynkę do golenia, ponieważ będzie ona teraz bardzo przydatna.

Ponownie, wyznacz wyimaginowaną linię podziału na środku każdego boku. Górna część musi mieć włosy, a dolna musi być ogolona. Użyj maszynki do golenia, aby wytrzeć te porcje.

Krok 3: Przycinaj włosy z tyłu głowy.

W odróżnieniu od innych buzzcut'ów, fryzura Kyliana Mbappe jest wyjątkowa, ponieważ jest stylizowana z każdej strony. Dba on również o tylną część głowy. Fryzura w tej części będzie taka sama jak po bokach (z pewnością górna część boków).

Krok 4: Fryzura Kylian Mbappe (farbowanie włosów)

Modne włosy Kylian MbappeKolorowanie

włosów to ostatni krok. W przeciwieństwie do innych fryzur, tutaj nie możesz pominąć części koloryzacji. Tutaj jest ona wręcz niezbędna. Dlaczego? Ponieważ po pierwsze, jako buzzcut ma tendencję do pokazywania głowy. W przypadku, gdy gęstość włosów jest niska, buzz cut nie będzie efektywnie prezentował się na Twojej głowie.

Innym powodem jest to, że Kylian sam sobie zafundował kolorową fryzurę. Więc kto jeszcze chce ją mieć, również może mieć wspaniałe doświadczenie.

Zalecamy, abyś pozwolił sobie na barwnik w kolorze nieba, brązu lub bruneta na swojej głowie. Inne kolory mogą nie być odpowiednie, ponieważ sam piłkarz próbował ich.

Wniosek:

Posiadanie stylowej fryzury to marzenie każdego mężczyzny. Ale czasami nasze ręce są związane przez nasz zawód. Tak jak wielu piłkarzy i innych sportowców, również bardzo ceni sobie buzzcut. Nie będzie ona przeszkadzać podczas meczu.

Wielu młodych ludzi motywują fryzury ich fanów. Fryzura Kyliana Mbappe nie jest wyjątkiem. Jego fryzura ma potencjał, by sprawić, że będziesz wyglądać dobrze. A jeśli pytasz o ulubione fryzury sportowców, buzzcut zawsze będzie na szczycie.

Jeżeli więc zastanawiasz się nad nową fryzurą, koniecznie wybierz fryzurę Kylian Mbappe. Wypróbuj ją.