Jason Statham 3 proste kroki, aby uzyskać styl gwiazdy filmowej

/

Jasona Stathama znacie z ról w filmach Transporter, Crank i serii The Expendables.

Ale czy wiesz, że jest on również ikoną stylu i ma liczne grono fanów?

Został wybrany "Najseksowniejszym żyjącym mężczyzną" przez People Magazine i ma ponad 10 milionów obserwatorów na Instagramie.

Jego męskości dorównuje jedynie jego zamiłowanie do brody! W tym wpisie na blogu, mamy zamiar przyjrzeć się bliżej Jason Statham Style i kim on jest.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat fryzury i stylu zarostu Jasona Stathama, czytaj dalej, aby poznać kilka wskazówek! Znajdziesz tu nawet kilka pomysłów na stylizację brody, która będzie pasować do Twojego stylu!

Spis treści

 • Kim jest Jason Statham?
 • Zmysł mody Jasona Stathama
 • Rutyna fitness Jasona Stathama
 • Jak uzyskać styl brody Jasona Stathama?
 • Fryzura Jason Statham
  • 1.Zwilż i przycinaj włosy.
  • 2.nałóż olejek
  • 3.użyj kremu do golenia
  • 4.Unikaj starych i tępych ostrzy
  • 5.Gol się delikatnie
  • 6.Składaj uszy
  • 7.Często czyść ostrza
  • 8.Nałóż ponownie żel do golenia
  • 9.Wytrzyj ręcznikiem
  • 10.Nawilżaj
 • Podsumowanie

Kim jest Jason Statham?

Jason Statham urodził się w Derbyshire, w Anglii w 1967 roku. On pochodził z skromnych początków, jego ojciec był ulicznym sprzedawcą, a jego matka była tancerką performerką.

Ma również brata o imieniu Lee Statham i obaj zainteresowali się sztukami walki i nie trzeba dodawać, że bardzo dobrze się dogadywali.

Od samego początku Statham postanowił nie iść w ślady ojca.

Prawdę mówiąc, bardziej poświęcił się aktywności sportowej. Nawet w jego obecnym wieku widać, że uwielbia sport i dbanie o swoją sylwetkę!

Niedługo po tym, jak został zauważony i podpisał kontrakt, Statham znalazł pracę jako model dla marki odzieżowej French Association.

Przedstawiciel linii odzieżowej, która znana była z planowania ubrań 'high road', powiedział: "Wybraliśmy Jasona, ponieważ potrzebowaliśmy naszego modelu, aby przypominał typowego człowieka.

Jego wygląd jest idealny dla teraźniejszości: męski i nie typowy męski model."

Statham przystąpił do wyświetlania w listach dla dużych nazwisk, takich jak Speedo, Adidas i Timberland.

Jak wszyscy fani Jasona Stathama wiedzą, zrobił on swoją przerwę w świecie aktorskim po spotkaniu z Guyem Ritchie w 1999 roku, w krytycznie przyjętym komediowym thrillerze kryminalnym Lock, Stock, and Two Smoking Barrels.

Mniej więcej w tym samym czasie Statham wystąpił w roli głównej w czarnym filmie komediowym, z którego jest powszechnie znany, czyli Crank i Crank: High Voltage, który został wydany po czterech latach w 2009 roku.

Jednak Jason Statham jest znany nie tylko ze swoich wybitnych umiejętności aktorskich, ale jest również podziwiana za jego styl brody i zmysł mody.

Sprawdź te sugestie i wskazówki!

Zmysł mody Jasona Stathama

Jason Statham zawsze wygląda najostrzej, niezależnie od sytuacji. Bardzo wątpimy, że kiedykolwiek widziałeś go w nudnych ubraniach!

On kocha swoje pełne garnitury i wygląda dashing w nich. Od czasu do czasu zdarza mu się nosić luźne ubrania, takie jak dopasowane t-shirty i skórzane kurtki, ale cokolwiek to jest, zawsze jest na czasie!

Obowiązkowe jest noszenie butów do sukienki lub trampek. Japonki i sandały nie wchodzą w rachubę w przypadku gwiazdy akcji! Dlatego też, aby zaimponować paniom, zaopatrz się w eleganckie buty wizytowe lub sportowe, w zależności od ubioru!

Jason ma jakiś nieskazitelny smak, jeśli chodzi o jego zegarki. W związku z tym, że nie jest w stanie ich kupić, nie ma co się łudzić.

Jeśli są one poza Twoim budżetem, spraw sobie jakiś klasycznie wyglądający zegarek, nawet jeśli nie należą one do wielkich marek.

Teraz jesteś gotowy, jeśli chodzi o estetykę mody.

Jason Statham's Fitness Routine

On jest kimś, kto kocha robić swoje własne akrobacje w swoich filmach akcji. To dlatego jest jednym z najsilniejszych aktorów Hollywood, zwłaszcza ze względu na jego żywe zainteresowanie sztukami walki.

Podąża za ścisłą dietą i reżimem fitness bez żadnych kompromisów. Jego rutyna nie tylko przyczynia się do utrzymania jego zdrowia, ale pomaga mu podkreślić jego rysy twarzy, a zwłaszcza kości policzkowe.

Proponujemy zacząć od kilku lekkich sesji, a następnie przejść do bardziej rygorystycznego planu fitness, aby zbliżyć się do ciała Jasona Stathama. Oczywiście, jest on profesjonalistą z wieloma trenerami i może sobie pozwolić na spędzenie dużo czasu, aby dopasować.

Dlatego nie przesadzaj, bo może to utrudnić Ci codzienne życie. Poznaj swoje granice i staraj się powoli osiągać swoje cele.

Jak uzyskać Jason Statham Beard Style?

Jeśli pragniesz uzyskać pełny Jason Statham do wyglądu, musisz wyhodować ściernisko lub 5 o'clock cień.

Ta fryzura jest nierozerwalnie związana z Jasonem Stathamem. Jego fryzura, podobnie jak włosy, jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu.

 1. Musisz pozwolić włosom na rozwinięcie się na długości około 3-4 mm. Oczywiście, tempo wzrostu zależy od Twoich genów.
 2. Chociaż nie jest to gwarancją, aby poprawić rozwój zarostu, możesz masować okolice zarostu, aby zwiększyć krążenie krwi.
 3. Powinieneś czesać brodę doskonałymi szczotkami do włosów.
 4. Użyj elastycznego trymera do zarostu, jest to najlepsze urządzenie do osiągnięcia takiego wyglądu. Wybierz 0,5 mm dla bardziej ograniczonego cienia i 0,2 mm dla nieco dłuższej wersji tego stylu.
 5. Możesz kontynuować, przycinając całkowicie zbędne włosy lub nierówne miejsca, aby wyrównać zarost.
 6. Możesz również ogolić okolice szyi, aby uzyskać bardziej przejrzysty wygląd. W ten sposób znacznie bardziej podkreślisz swój zarost.
 7. Zwykle należy to robić co 3 tygodnie lub co miesiąc, aby uniknąć niechlujnego wyglądu.

Jason Statham - fryzura

Jason Statham jest łysy i dumny!

Od lat nosi ogoloną głowę, ale nie zawsze tak było!

Kiedy w wieku 20 lat po raz pierwszy zaczął występować w filmach, miał pełną głowę włosów.

Z czasem jednak zaczął zauważać przerzedzenie włosów na czubku głowy. Przez jakiś czas nie zwracał na to uwagi, ale w końcu zdecydował się całkowicie je zgolić!

Jeśli szukasz inspiracji lub po prostu chcesz się dowiedzieć, jak to jest być łysym, zanim podejmiesz własną decyzję.

Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj dalej i dowiedz się jak styl Jasona Stathama stał się jednym z najbardziej kultowych w Hollywood.

Poniżej znajdują się proste wskazówki, jak uzyskać krótką fryzurę Jasona Stathama.

1.Nawilż i przytnij włosy.

Golenie włosów po wzięciu prysznica zmywa z nich wszelkie produkty kosmetyczne i sprawia, że cebulki włosów stają się łatwiejsze do przycięcia.

Kontynuuj szybkie przycinanie włosów za pomocą najlepiej dobranych trymerów.

2.Nałóż olejek

Nałożenie olejku przed spłukaniem skóry głowy kremem do golenia pomoże zmiękczyć i nawilżyć włosy. Olejek stworzy również warstwę ochronną przed ostrzem maszynki.

3.Użyj kremu do golenia

Nałożenie żelu do golenia pomoże zmiękczyć włoski i ochronić gołą głowę przed podrażnieniami, co zapewni Ci gładkie golenie od początku do końca.

4.Unikaj starych i tępych ostrzy

Musisz być ostrożny przy wyborze ostrzy do golenia. Jeśli są one brudne, tępe lub zmatowiałe, może to oznaczać katastrofę. Przed goleniem dokładnie sprawdź, czy nie mają żadnych wad. Jeśli znajdziesz jakiekolwiek problemy z ostrzami, natychmiast je wymień, aby być po bezpiecznej stronie.

5.Golenie delikatnie

Zawsze używaj lekkich, płynnych pociągnięć w celu wyrównania nacisku i staraj się wypracować wzór, który najbardziej Ci odpowiada.

Zmieniaj kierunek golenia i przy drugim przejściu golenia idź pod prąd - to pomaga całkowicie oczyścić włosy.

6.Składanie uszu

Nie spiesz się i ostrożnie rozłóż uszy, a następnie ogol się wokół nich, aby uniknąć skaleczenia.

7.Częste czyszczenie ostrzy

Upewnij się, że opłukałeś obie strony ostrzy maszynki.

Nie wycieraj ostrzy o ręcznik ani nie uderzaj nimi o żadną powierzchnię, ponieważ może to uszkodzić konstrukcję ostrza.

8.Ponownie zastosuj żel do golenia

Aby uniknąć uczucia pieczenia i innych podrażnień, nałóż żel przed kolejnym goleniem. Jest to niezwykle ważne.

9.Wytrzyj się ręcznikiem

Użyj chłodnej wody do dokładnego spłukania głowy i nie zapomnij wytrzeć się ręcznikiem.

10.Nawilżanie

Użyj balsamu po goleniu, aby zdezynfekować wszelkie zacięcia i nawilżyć skórę głowy.

Ciesz się swoim nowym wyglądem!

Wnioski

Jason Statham jest typowym mężczyzną, a wielu ludzi chciałoby go naśladować. Nawet jeśli jest łysy, emanuje pewnością siebie i udaje mu się to.

Dla naszych czytelników, którzy nadal mają włosy, sugerujemy, abyście spróbowali naśladować jego styl zarostu i wyczucie mody, aby uzyskać ten surowy męski wygląd.

Jeśli chodzi o naszych czytelników, którzy mają problemy z włosami, możecie spróbować stworzyć cały pakiet. Kto wie, może pewnego dnia uda Ci się trafić na kogoś takiego jak jego żona modelka Rosie Huntington-Whiteley!