Jak wyhodować w domu 5 najseksowniejszych stylów zarostu?

/

W dużej części Afryki wiele osób nosi obecnie dredy, a młodsze pokolenia sięgają do swoich korzeni, aby przywrócić dziedzictwo.

Zjawisko to występuje na całym świecie, a gwiazdy i bohaterowie filmów noszą tę wyjątkową fryzurę.

Choć nie jest to fryzura popularna, to jednak broda staje się coraz bardziej popularna na całym świecie, a jej głównymi ambasadorami są takie postaci jak Ragnar Lothbrok czy Jack Sparrow.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć różne wpisy na blogu, które pomogą Ci wybrać najlepszy styl brody, który będzie do Ciebie idealnie pasował.

Poruszyłem kilka tematów dotyczących zarostu, abyś mógł wybrać ten najlepiej pasujący do Twojej osobowości; a ten artykuł jeszcze bardziej poszerza zakres, z którego możesz wybierać. Wcześniej pisałem o Kratosie, Thorze i Drwalu. Teraz skupimy się na fryzurach wikingów i piratów.

Król Ragnar Lothbrok i kapitan Jack Sparrow to dwie wyjątkowe postacie filmowe, które zapoczątkowały powszechny trend zapuszczania brody. Ta fryzura współgra z ich osobowością - obie postacie są żądne przygód i śmiałe, gotowe wyruszyć w nową podróż, aby odkryć nowe ziemie i skarby. Ale w sumie broda dread jest przeznaczona dla ludzi o śmiałych i odważnych osobowościach.

W związku z tym, zagłębię się w ten artykuł i dogłębnie zrozumiem, czym są dredy.

Spis treści

 • Co to jest zgroza z powodu brody?
 • Co to jest pełna broda?
 • Dlaczego broda jest wyjątkowa?
 • Czy mogę samemu zapuścić brodę?
 • Proste kroki jak wyhodować brodę w domu
  • Krok 1: Dokładnie umyj brodę.
  • Krok 2: Podziel brodę na części
  • Krok 3: Blokowanie brody
  • Krok 4: Szczotkowanie włosów
  • Krok 5: Nałożenie twardego wosku lub żelu
 • Jak dbać o brodę?
 • 5 najseksowniejszych stylizacji do wyhodowania w domu
  • 1. Jack Sparrow Brodacz Dreadlock
  • 2. Broda zaplatana lub wikingowa
  • 3. Długa broda
  • 4. Kozia broda Dread
  • 5. Krótkobrody dredy
 • Wniosek

O co chodzi z tym dreadem?

Dredy na brodzie to prosta czynność polegająca na związaniu brody, aby nadać jej wygląd dredy; czasami może być ona skręcona lub zapleciona. To Ty odkrywasz na nowo fryzurę dread na swojej brodzie, inną niż każda inna rodzina z pełną brodą.

Co to jest pełna broda?

Pełna broda to styl, w którym pomija się stosowanie stylowych wzorów na brodzie. Innym przykładem pełnej brody jest styl spiczastej brody.

Dlaczego Brodacz Dread jest wyjątkowy?

Wyjątkowość dredów wiąże się z samymi dredami, które mogą poszczycić się bogatym tłem historycznym, duchowością, polityką i modą.

Niektórzy twierdzą, że dredy pochodzą z Jamajki przez Rastafarian, podczas gdy inni mówią, że to od Greków. Prawda jest taka, że dredy nie ma określonego pochodzenia wśród całej tej historii, ponieważ może wystąpić naturalnie. Pomijając fakt, że ludzie mogą sztucznie skręcić włosy, aby utworzyć dredy, jak dowiesz się w tym artykule, niektórzy ludzie rodzą się z dredami. To właśnie to zjawisko tworzy duchowe argumenty za dreadlock, a tym samym jego wyjątkowość.

Czy mogę samemu zapuścić brodę?

Grow Beard DreadGrowing

dredy brody przez siebie jest możliwe, ale to zależy od determinacji, aby to zrobić. Często ludzie mają tendencję do rezygnacji z powodu stałej uwagi zaangażowanej w blokowanie dredy. Ale, jeśli wytrwasz, na pewno dostaniesz swój dread brody w zaciszu własnego domu.

Proste kroki, jak wyhodować brodę w domu

Krok 1: Dokładnie umyj brodę

- Mycie brody ułatwia proces zapuszczania i ułatwia podział brody. Dlatego mycie powinno być pierwszą rzeczą, którą robisz, choć nie jest to obowiązkowe, ale zalecane.

- Po umyciu brody należy poczekać, aż dobrze wyschnie, a następnie przejść do następnego kroku.

Krok 2: Podziel brodę na części

- Przed kickstart tego kroku, musisz najpierw zdecydować, ile pasm dredy chcesz mieć, między 2-6, w zależności od preferencji.

- Po podjęciu decyzji, możesz rozczesać brodę, aby ułatwić jej podział.

- Ustaw przed sobą lustro, abyś mógł zobaczyć swoją twarz.

- Następnie, użyj dłoni, aby rozdzielić zarost zgodnie z liczbą, którą chcesz uzyskać. Możesz zrobić je cienkie lub grube, w zależności od wielkości Twojej brody.

Krok 3: Blokowanie brody

Brodę można zaplatać w warkocz lub skręcać od nasady.

- Jak skręcić brodę z dredów?

Możesz skręcić swoją brodę z dredów, trzymając ją mocno i skręcając, aż zacznie się zwijać. Następnie, przejdź z tego pasma i skręcić następny, aż skończysz z wszystkich sekcji.

- Jak zaplatać dready?

Jeśli nie wiesz jak zaplatać warkocze, skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Jeśli jednak potrafisz zaplatać warkocz, to poprawnie zaplataj każdy przedziałek starannie.

Krok 4: Szczotkowanie włosów

- Po zablokowaniu dredy, następnym krokiem jest ratting, który polega na użyciu grzebienia do zaciśnięcia zablokowanej dredy.

- Jesteś zobowiązany do korzystania z grzebienia z drobnymi zębami do pieszczoty pasma od końcówki w kierunku twarzy. Powtórz ten proces dla każdego pasma.

- Ratting pomaga dredy zablokować prawidłowo i zmniejsza długość pasm.

Krok 5: Nakładanie twardego wosku lub żelu

Zastosowanie twardego wosku lub żelu -

Na tym ostatnim etapie, można użyć żelu lub wosku, w zależności od preferencji. Niektórzy ludzie polecają wosk, a inni żel.

- W debacie na temat żelu i wosku do włosów dreading, żel jest zawsze preferowany. To dlatego, że nie jest zbyt ciężki na włosy, to sprawia, że dread lock lepiej i łatwiej się zmyć.

- Po wybraniu, które mają być stosowane, a następnie czerpak wosk lub żel i delikatnie pocierać go na włosy ratted.

- Podczas nakładania wosku lub żelu, nawijaj i skręcaj mocno włosy.

Jak dbać o brodę?

Jak wcześniej zalecano, proces ten nie jest procesem jednorazowym. Aby uzyskać pożądany rezultat, musisz kontynuować go tydzień po tygodniu. Zawsze skręcaj i nawijaj brodę, często nakładając wosk lub żel.

To są sposoby na utrzymanie Twoich dredów;

- Prawidłowe czyszczenie i suszenie

Aby zapobiec łupieżowi i swędzeniu, warto umyć brodę wodą. Po umyciu, upewnij się, że są one prawidłowo wytrzeć do sucha; można użyć suszarki do włosów, aby uniknąć jakiejkolwiek formy zakażenia.

- Nawilżaj go

Zawsze nawilżaj brodę, aby skóra pozostała wilgotna i zapobiegała przesuszeniu i łuszczeniu się.

- Napinanie zarostu

Powinieneś religijnie dokręcać swoje zamki, a następnie szczotkować je i nakładać na nie wosk lub żel.

5 najseksowniejszych fryzur do wyhodowania w domu

1. Jack Sparrow Brodacz Dreadlock

Jack Sparrow's Beard DreadThe

pierwszy rodzaj brody dread I will consider is the Captain Jack Sparrow broda. Johnny Depp grał rolę Jacka Sparrowa do perfekcji, do tego stopnia, że tak wiele pań uznało go za atrakcyjnego, nie tylko do samego Johnny'ego, ale postać Jacka Sparrowa.

Pomijając jego zabawny charakter i beztroskie, pełne przygód nastawienie, jego wygląd był zabójcą, do którego wielu się przyzna. Do jego wyglądu idealnie pasowały dwa poskręcane kosmyki brody i charakterystyczny kapelusz.

Broda Jacka Sparrowa jest wzorowana na wyglądzie Johnny'ego Deppa z Piratów z Karaibów.

2. Broda zaplatana lub wikingowie

Pleciona broda Wikingów DreadRagnar

Lothbrok w Wikingach spopularyzował ten wygląd, a także Loki, jego przyjaciel. Podobnie jak Jack Sparrow, wikingowie spopularyzowali plecioną brodę. Uważa się, że jest ona znakiem towarowym wikingów podbijających morza w starożytnej historii.

3. Długa, straszna broda

Długa brodaDługa broda jest symbolem męskości ze względu na swoją długość i rozmiar. Jest to jednak bardzo uciążliwe do osiągnięcia, ponieważ wymaga ciągłego woskowania.

4. Strach przed kozią brodą

Goatee Beard DreadThe

kozia broda dread jest znacznie łatwiejsze w utrzymaniu w porównaniu do długiej brody dread. Jest to idealne rozwiązanie dla mężczyzn o czarnej skórze, ponieważ nadaje twarzy szczególny charakter.

5. Dready z krótką brodą

Dreadlocki z krótką

brodąKrótkie dredy nadają elegancki wygląd i sprawiają, że wyglądasz stylowo

.

Podsumowanie

Z tego artykułu wynika, że całkiem łatwo jest zapuścić brodę w zaciszu własnego domu. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać 5 prostych kroków opisanych powyżej.

Bardzo ważne jest, abyś zobowiązał się do przestrzegania procesu pielęgnacji i nie poddawał się nawet wtedy, gdy staje się to żmudne i trudne.

Wreszcie, 5 sexy style są idealne dopasowanie w zależności od struktury twarzy. Pomogłoby Ci, gdybyś wziął to pod uwagę przed wybraniem stylu dla siebie. Możesz również sprawdzić fryzury na spiczastą brodę lub brodę typu "kaczy ogon", które również wspaniale podkreślą Twoje męskie piękno.