Klasyczna edukacja: 7 powodów, dla których przedłużanie włosów Classic jest dla Ciebie.

/

Wracamy do naszych korzeni z kolekcją, która wyznaczyła standardy. Chociaż masz teraz do wyboru wiele kolekcji Luxy Hair, w tym przedłużanie włosów Halo, przedłużanie włosów Seamless i przedłużanie włosów w kucyku, czy jest coś lepszego niż klasyczne wygody? Naszym zdaniem nie.

Jeśli zastanawiasz się, która kolekcja do przedłużania włosów zapewni Ci dłuższe, pełniejsze włosy, które przetrwają próbę czasu, czytaj dalej. Przedstawiamy 7 powodów, dla których klasyczne przedłużanie włosów jest właśnie dla Ciebie.

KLASYCZNE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

1. Tkanina zszywana podstawa

Po pierwsze. Co dokładnie sprawia, że przedłużanie włosów jest klasyczne? Podczas gdy klasycy zazwyczaj odnoszą się do Beethovena lub Dickensa, w terminologii Luxy Hair, klasyczne przedłużenia włosów odnoszą się do przedłużeń z tkaniną zszytą na taśmie, w przeciwieństwie do silikonu lub innych materiałów. 100% ludzkich włosów remy jest zszywanych z tkaniną, a następnie klipsy są ręcznie przyszywane do każdego wątku. To sprawia, że podstawa wątku jest grubsza i elastyczna, co oznacza, że łatwiej jest ją dopasować do różnych fryzur (więcej poniżej), a także dodać uniesienie u nasady włosów.

2. Większa objętość u nasady włosów

Jeśli masz cieńsze włosy, możesz w pierwszej kolejności zdecydować się na przedłużanie włosów metodą Seamless, ponieważ tasiemki są cieńsze niż przedłużanie klasyczne. Jeśli jednak masz cienkie włosy, klasyczne przedłużenia mogą być dla Ciebie odpowiednie. Dlaczego? Ze względu na grubsze tkaniny zszyte podstawy wspomnieliśmy wcześniej, to dodaje trochę objętości do podstawy wątku, dając więcej objętości u nasady i bardzo potrzebne pełnię i podnieść.

3. Grubsze kucyki i upięcia

Czy jest coś bardziej klasycznego niż sprężysty kucyk lub upięcie na specjalną okazję? Chociaż oferujemy przedłużanie kucyków, z różnych powodów możesz zdecydować się na stworzenie dłuższego, grubszego kucyka z pełnym zestawem włosów do przedłużania. Być może Twoje włosy są zbyt grube lub zbyt krótkie na przedłużenie kucyka, lub upięcie, które masz na myśli nie może być dostosowane do indywidualnych potrzeb dzięki rozwiązaniu typu kucyk lub przedłużenie Halo. W takich przypadkach, elastyczność klasycznych przedłużeń włosów jest wielką zaletą. Wefts mogą być skręcone i wygięte do manipulowania różne kształty i style, że inne style rozszerzeń nie może być w stanie tak łatwo.

4. Indywidualne wagi i długości

Klasyczne przedłużanie włosów są OGs clip-in przedłużanie włosów, oferowane w różnych długościach i wagi do typu włosów. Niezależnie od tego, czy masz krótsze włosy i szukasz po prostu naturalnej objętości, czy masz już grube włosy i szukasz długości i grubości, mamy cię pod ręką.

Wybierz 16-calowe przedłużanie włosów, jeśli masz krótkie lub sięgające ramion włosy i po prostu szukasz większej objętości i naturalnie wyglądającej długości. Wybierz 20-calowe przedłużanie włosów, jeśli chcesz uzyskać dodatkową długość i objętość, i wybierz 24-calowe przedłużanie włosów, jeśli chcesz kanał swoją wewnętrzną Lady Godiva. Jeśli chodzi o wagi, 16 cali jest w standardowej wadze 140g, 20 cali jest w 120g dla włosów cienkich, 160g dla średniej grubości włosów i 220g dla włosów grubych. Jeśli to nie wystarczy, przedłużanie włosów Classic jest również dostępne jako Volume Bundles, więc możesz podkręcić głośność tak głośno, jak armaty Czajkowskiego. Nieważne jaki masz typ włosów, z pewnością znajdziesz zestaw dla siebie!

Nie jesteś pewna, który zestaw Classic jest dla Ciebie odpowiedni? Rozwiąż nasz quiz poniżej, aby otrzymać indywidualną rekomendację.

POMÓŻ MI WYBRAĆ

5. Idealne dla krótkich i grubych włosów

Czy kiedykolwiek próbowałaś przedłużyć włosy i skończyło się to okropnymi pasmami na końcach? Było to prawdopodobnie spowodowane tym, że zestaw był zbyt cienki dla Twojego typu włosów. W przeciwieństwie do tego, co instynkt może powiedzieć, im grubsze włosy, tym grubszy zestaw rozszerzeń trzeba będzie mieszać je w bezproblemowy z naturalnych włosów. W przeciwnym razie, możesz skończyć z pasmami włosów z zauważalnym końcem Twoich naturalnych włosów i początkiem przedłużenia.

Jeśli masz krótkie włosy, najlepsze będą przedłużenia Classic, ponieważ są one dostępne w naszym najgrubszym zestawie 220g (lub Volume Bundle, jeśli masz krótkie i grube włosy lub jesteś tępo ścięta), podczas gdy inne kolekcje są oferowane w lżejszych gramaturach. Z tego samego powodu, jeśli masz naturalnie gęste włosy, zalecamy wybranie przedłużeń Classic w zestawie 220g lub Volume Bundle, aby zapewnić wystarczającą objętość w zestawie dla bezproblemowego połączenia. Dowiedz się więcej o tym, jak łączyć przedłużenia z krótkimi włosami tutaj.

6. Można je farbować

Chociaż oferujemy ponad 30 różnych kolorów, od jednolitych odcieni po balayage i pasemka, Twój kolor włosów może być na tyle unikalny, że będziesz chciała przefarbować swoje przedłużenia, aby je dopasować. Przedłużenia Luxy Hair są wykonane w 100% z włosów ludzkich, dlatego mogą być farbowane na ciemniejszy kolor i stylizowane na ciepło, tak jak Twoje naturalne włosy. Nie zalecamy rozjaśniania przedłużeń Luxy Hair, ponieważ zostały one poddane procesowi chemicznemu podczas produkcji i prawdopodobnie ulegną zniszczeniu, jeśli zostaną rozjaśnione. Rodzaj wątku powinien być brany pod uwagę przy farbowaniu przedłużeń. Ponieważ klasyczne przedłużenia mają bazę z tkaniny, tkanina może być również farbowana na wybrany odcień. Bezszwowe przedłużenia włosów mają silikonową bazę, która nie bierze się do barwienia, dlatego też, jeśli miałabyś farbować bezszwowe przedłużenia, skończyłabyś z wątkiem włosów, który jest w jednym kolorze i bazą, która jest w innym kolorze. Jeśli planujesz farbować swoje rozszerzenia, Classic jest najlepszy!

7. 10 części wątku, aby dostosować fryzurę do swoich potrzeb

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, klasyczne przedłużenia włosów są dostępne w zestawie 9-10 kosmyków, w zależności od wagi. Zestawy 120g mają 9 kosmyków włosów, a zestawy 160g i 220g mają 10 kosmyków włosów. Zestawy Volume zawierają pełny zestaw 220g oraz 45g włokien Volumizer Weft dla zwiększenia objętości. Otwiera to świat możliwości tworzenia różnych fryzur, począwszy od warkoczy na boku, głębokich przedziałków z boku, fryzur pół upiętych, warkoczy o dużej objętości, a nawet elementów do obramowania twarzy z 1 klipsem w innym kolorze! Możliwości stylizacji włosów są nieograniczone dzięki przedłużeniom Classic.

Mamy nadzieję, że to pomoże Ci zrozumieć więcej na temat klasycznych przedłużeń włosów i dlaczego są one dla Ciebie odpowiednie. Jeśli nadal nie jesteś pewna, rozwiąż nasz quiz, aby dowiedzieć się, która kolekcja Luxy Hair jest dla Ciebie odpowiednia.