10 fryzur ślubnych dla krótkich włosów, które możesz zaproponować w swoim salonie.

/

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Uroda
  3. 10 fryzur ślubnych z krótkich włosów dla ...

W dniu ślubu panna młoda chce, aby wszystko było idealne. Począwszy od dekoracji i szczegółów logistycznych uroczystości, a skończywszy oczywiście na strojach i fryzurach. To szansa dla Ciebie, jako profesjonalisty w dziedzinie urody, aby zaproponować najlepsze fryzury dla tych klientów, którzy chcą wyglądać spektakularnie w drodze do ołtarza.

Tym razem pokażemy Wam 10 propozycji fryzur dla Panien Młodych z krótkimi włosami. Różnią się one w zależności od stylu i preferencji panny młodej, a także od różnych rodzajów uroczystości i etykiety towarzyszącej wydarzeniu.

Choć fryzura ślubna z krótkich włosów może wydawać się wyzwaniem, zapewniamy Cię, że tak nie jest. Wystarczy porozmawiać z panną młodą, aby poznać jej gusta i oczekiwania. Na tej podstawie można zaproponować różne style, które będą pasować do jej sukni i sprawią, że będzie wyglądała olśniewająco w swoim wyjątkowym dniu.

Pół upięcie z warkoczami

Jest to bardzo delikatny styl, który pasuje do prawie każdej panny młodej. Warkocze służą do zebrania włosów w coś w rodzaju pół-ogona i mogą być ozdobione według gustu panny młodej. Pasuje zarówno do włosów prostych, jak i falowanych, a jeśli zostanie prawidłowo wykonana, powinna przetrwać całą ceremonię , zwłaszcza jeśli przyjęcie jest długie. Styl warkocza może się różnić w zależności od upodobań klientki, ale zazwyczaj stosuje się tradycyjny trzyczęściowy warkocz.

Fale i przedziałek na bok

To jedna z tych krótkich fryzur ślubnych, które są idealne dla klientek o klasycznym stylu. Polega ona na zrobieniu fal na włosach z przedziałkiem na boku i jest niezwykle elegancka, jeśli ozdobi się ją broszką lub kwiatami. Wygląda wspaniale w przypadku ślubów na świeżym powietrzu, ale prawdopodobnie będzie wymagał poprawek podczas ceremonii.

Ozdobiony opaską na głowę

To idealna fryzura dla panien młodych, które chcą być księżniczkami w tym dniu. Włosy można dowolnie układać, zarówno w fale i z dużą objętością, jak i prosto. Prawdziwą gwiazdą będzie opaska, która posłuży do dekoracji. Opaski na głowę mogą być w stylu tiary lub bardziej subtelne, np. w kształcie kwiatów. Ważne jest, aby ten element dekoracyjny był dobrze umocowany we fryzurze, tak aby klientka nie musiała go dopasowywać podczas ceremonii.

Korona z kwiatów

Wianek z kwiatów to idealna alternatywa dla panien młodych, które mają krótkie włosy, ale chcą mieć na swoim ślubie fryzurę w stylu baj kowym. Jest to częsta fryzura na śluby plenerowe, niezależnie od tego, czy odbywają się one w ogrodzie czy w lesie, korona z kwiatów podnosi cały ślubny look na wyższy poziom.

Włosy można dowolnie stylizować, ponieważ gwiazdą fryzury będzie wianek z kwiatów. Podobnie jak w przypadku opaski, bardzo ważne jest, aby wianek był dobrze umocowany we włosach, aby nie wypadł lub nie przemieszczał się podczas ceremonii.

Prosty i klasyczny styl

To fryzura stworzona z myślą o pannach młodych, które chcą, aby ich suknia była w centrum uwagi, ale nie zapominają przy tym o włosach . Ta fryzura nawiązuje do fryzur z lat 40. i charakteryzuje się tym, że włosy są dobrze wyprostowane, aby pozbawić je objętości i bardzo dobrze utrwalić. Końce włosów można pozostawić proste lub rozwiane, w zależności od gustu panny młodej.

Niechlujny kok

Jeśli masz klientkę o bardziej swobodnym usposobieniu i stylu bohemy, kok w nieładzie może być idealną alternatywą na jej ślub. Fryzurę tę można wykonać na wiele sposobów, ale jej najważniejszą cechą jest pozostawienie kilku pasm włosów, które nadają jej wygląd zmierzwionej lub zmierzwionej. Można do niej dołączyć kwiaty lub inne dodatki, w zależności od upodobań klienta.

Pół kucyk

Ta fryzura jest podobna do warkocza, ale w tym przypadku połowa włosów jest zaczesana do tyłu w koński ogon i ewentualnie uzupełniona dodatkami. Jest to dobra alternatywa dla Panien Młodych, które chcą wyglądać prosto, bez konieczności bawienia się fryzurą przez całą noc. Włosy można dowolnie stylizować, a w kucyku można umieścić dodatki, które sprawią, że fryzura będzie bardziej wyrazista.

Upięcie

W przeciwieństwie do niechlujnego koka, ta fryzura jest nieco bardziej subtelna i elegancka. Jest to dobra opcja dla tradycyjnych panien młodych, które wolą, aby suknia była w centrum uwagi. Pasuje do każdego rodzaju włosów i kroju sukni, należy tylko pamiętać o upięciu koka, aby nie rozplątał się podczas ceremonii.

Pełny warkocz

Pełny warkocz to jedna z tych fryzur dla panien młodych z krótkimi włosami, która charakteryzuje się delikatnością. Można ją nosić prostą, bez ozdób, lub z dodatkami, które podniosą rangę fryzury. Składa się on z pojedynczego warkocza, który zbiera wszystkie włosy, pozostawiając kilka pasm do obramowania twarzy panny młodej. Odpowiednio wystylizowana, stanowi idealną alternatywę dla każdego rodzaju imprezy.

Fale

Ten ostatni styl jest prostszy i bardziej swobodny. Powinna być ona ułożona w taki sposób, aby fale panny młodej zajmowały centralne miejsce. W razie potrzeby można ją uzupełnić dodatkowymi elementami. Doskonale nadaje się również dla osób o naturalnie falowanych włosach, które chcą pokazać swoje loki w tym wyjątkowym dniu. Musisz tylko upewnić się, że dobrze utrwalisz fale i użyjesz produktów zapobiegających puszeniu się włosów klientki.

Przedstawiamy10 propozycji fryzur dla panny młodej z krótkimi włosami, dzięki którym będziesz mogła stać się częścią wyjątkowego dnia swojej klientki. Im więcej możliwości i zaleceń im dasz, tym łatwiejszy będzie proces wyboru fryzury.

Powiązane artykuły:

  1. Fryzura na pixie: pochodzenie, styl, jak ją wykonać i jak o nią dbać
  2. Acripie: technika, niezbędne narzędzia i wskazówki
  3. Różne fryzury na imprezę dla kobiet