Doskonałe blogi o zdrowiu, dzięki którym będziesz na bieżąco

/

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Health
  3. Doskonałe blogi o zdrowiu, aby być na bieżąco

Blogi mogą być doskonałym źródłem, jeśli szukasz informacji na temat zdrowia, ćwiczeń lub porad medycznych. Specjaliści w tych dziedzinach mogą być trudni do osiągnięcia osobiście, ale Twoje wpisy na blogu mogą przełamać te ograniczenia, czyniąc cenną pomoc bardziej dostępną dla każdego.

Przy tak wielu dostępnych zasobach może być trudno wiedzieć, gdzie się zwrócić, jeśli chodzi o informacje, dlatego tutaj jest 10 najlepszych blogów o zdrowiu, medycynie i wellness, które powinieneś śledzić.

Zdrowie Teraz (https://saludahora.info/)

Blog ten poświęcony jest rozpowszechnianiu informacji i porad dotyczących zdrowia i urody. Znajdziesz tu również wiadomości dotyczące spraw bieżących i tematów związanych z wellness, chorobami, trendami żywieniowymi i wiele innych. Posiada zalecenia dla osób ze specjalnymi dietami, jak np. diabetycy czy celiacy. Najlepsze w tym blogu są różnorodne informacje na różne tematy.

Twoje całkowite zdrowie https://tusaludtotal.com

Strona internetowa, która dzieli się informacjami i fundamentalnymi poradami dotyczącymi znacznie zdrowszego życia. Uczy wszystkiego, co musisz wiedzieć o domowych środkach, korzyściach i sposobie ich przygotowania, a także obiecuje poprawę zdrowia w naturalny i bardzo ekonomiczny sposób.

Samo zdrowie https://www.autosaludables.com/

Blog z artykułami i filmami tworzonymi przez specjalistów na temat najczęstszych chorób, ich przyczyn, objawów i sposobów leczenia. Oprócz naturalnych alternatyw, oferuje porady zdrowotne dla zdrowszego, dłuższego i szczęśliwszego życia, poparte przez ekspertów medycznych.

Kobiety i zdrowie https://www.mujerysalud.es

Portal zdrowotny poświęcony osobom, które chcą mieć pełniejsze i zdrowsze życie. Z poradami lekarzy różnych specjalności z wyjaśnieniami sposobów leczenia i objawów różnych chorób.

eCurae https://ecurae.org/

Serwis internetowy o tematyce zdrowotnej, w którym certyfikowani specjaliści medyczni publikują treści pomagające informować pacjentów o ich dolegliwościach, a także udzielają porad, które mają pomóc im lepiej radzić sobie z chorobami i podnieść jakość życia.

Vitónica https://www.vitonica.com/

Skupiając się na poprawie nawyków zdrowotnych poprzez dietę i ćwiczenia, artykuły na tej stronie oferują aktualne informacje poparte przez dietetyków, badania i faktyczne dane, aby pomóc czytelnikom osiągnąć lepsze samopoczucie.

Medsalud https://medsalud.com/

Strona ta ostrzega, że każdego dnia coraz bardziej interesuje się chorobami, sposobami leczenia i wszystkim, co związane jest z badaniami i studiami, które prowadzone są w celu poprawy jakości życia ludzi. MedSalud tworzy zespół profesjonalistów, którzy dobierają najbardziej odpowiednie treści dotyczące najczęstszych dolegliwości i schorzeń, nie tylko zdrowia fizycznego, ale i emocjonalnego. Posty na tym blogu są bardzo zróżnicowane tematycznie, ale wszystkie skupiają się na zdrowiu rodzin.

Movernos.com (http://blog.movernos.com/)

Portal poświęcony specjalnie do rozmów o ortopedii, można tu przejrzeć informacje i produkty związane z tym tematem, dzięki czemu można dowiedzieć się więcej o tej specjalności.

  1. Przypadek kliniczny http://casoclinico.net/

Jest to jedna z najlepszych stron internetowych do przeglądania i badania przypadków klinicznych. Wielu pracowników służby zdrowia poświęca się przeglądaniu istotnych informacji na tej stronie, a następnie wyciąga wnioski na temat przytoczonych przypadków medycznych. Na początku podają, że zespół ekspertów tworzących stronę stworzył serię przypadków klinicznych, dzięki którym każdy będzie mógł sprawdzić wszystko, czego nauczył się w książkach lub w praktyce klinicznej w szpitalu.

Psychologia i umysł https://psicologiaymente.com/

Blog, w którym kilku specjalistów z dziedziny psychologii połączyło swoje talenty, aby opracować treści o wysokiej wartości edukacyjnej i informacyjnej, przeznaczone do prowadzenia ludzi na tej stronie. Nie mają one na celu zastąpienia pracy gabinetu psychologicznego, ale oferują użytkownikom wiedzę i narzędzia do czytania i zdobywania wiedzy na temat zdrowia psychicznego.